Birjo Urbas – Kohviku perenaine ja meie hing ja hingehoidja. Väga andekas kokk ja mitmekülgne kondiiter. Alati leidlik ja väga loominguline. Tema najal me seisame ja temale toetudes liigume ikka edasi ja edasi.

Silver Urbas – Töökas abimees ning tubli projektijuht, kes hoiab silma peal raha-, paberi- ning e-asjadel.

Tiia – Nooruslik ja hakkaja kondiiter, alati valmis võtma vastutust ja tema suurimaks vooruseks on vastutustundlikkus ning paindlikkus. Tema käe all valmivad meie kohviku maitsvaimad palad!

Vaili - Peateenindaja, kogemus on see, mis teeb inimese targaks ja teeninduskogemust ja elutarkust on temas üksjagu, Vaili teab, et hea huumor ja töökus on eluspüsimiseks väga olulised.

Mariisa - Kõik joonistused, pildid tortidel, kõik menüüd ja visiitkaardid ja muu silmailu on tema loodud ja annab meie ettevõttele näo, mida on peeglist väga vahva vaadata.

Anneli - Iga päev on meie kohvikus ja köögis kõik puhas, nõud pestud ja linad triigitud ja seda tänu väga tublile, kiirele ja töökale Annelile, tema stiiliks on vähem juttu, rohkem tegusid:)

Liisi, Kristi, Karin, Katrin, Katriin, Kaie, Heli, Daire, Robert, Arles, Merlin ja Jana ning Kanni suured tänud Teile osutatud abi eest, olge vahvad ja tublid