Hea huviline!

Enne, kui asud meie maiuspaladega tutvust tegema siis tea, et meie tooted on kindlasti parimad, mida Tartust leida võid!

Oleme selles veendunud, sest meie pereettevõttes valmivad tooted väiketootmises kehtestatud reeglite järgi, kus iga tort on valmistatud vastavalt tellimusele - personaalselt Teile. Kasutame vaid parimat ning kvaliteetset toorainet.  Lisaks sellele võite olla kindel, et kvaliteet ja hind on paigas. Mis peamine, meil on ka väga lai valik, mis annab Teile võimaluse teha iga sündmus maitsvaks erineval moel!

Keskmiselt maksavd meie koogid-tordid 12-16 eurot kilogramm. 

Võmalusel arvestame ka Teie erisoove!

Meie kunstnik on valmis tordile kirjutama Teie nime või maalima kasvõi palmisaarel peesitavad päkapikud! Eelvaliku piltidest ja täpsema info leiad siit.

Ole julge lisa küsima:)

 Tellimust esitada on kõige parem kohvikus kohapeal või e-kirjaga. Kirjadele vastame reeglina 3-5 tööpäeva jooksul. Nõu ja abi saab ka meie kohviku kontakttelefonidel, mille leiate Kontaktide alt!

Tordi erikaunistus lisandub hinnale!

 

Tordid

martsipanitort 

 

Koogid

kohupiimakook

     
     

Pirukad ja minipirukad

Teeme nii pärmitaina kui ka pärmilehttaina pirukaid kahes suuruses 50g ja 70g. Hetkel on nimekirjas: lihapirukas, kanapirukas, singipirukas, viineripirukas, verivorstipirukas, lambalihapirukas, kapsapirukas, porgandipirukas, kaalikapirukas, sibulapirukas, seenepirukas, köögivilja pirukas. Teene ka erinevaid soolaseid struudleid - näiteks spinatistruudel fetajuustuga. Maitsvad on ka meie juusturullid nii röstsibulaga kui ka ilma.

pirukas 1

spinatistruudel

 

Juusturull

Pärmitainal saiake rohke juustu, või ja soovikorral röstsibulaga -30g, 50g või 80g

juusturull

 

 

Lahtised pirukad ja quiched

Meie valikus on quiched - kana, tuunikala, köögivilja, punase kala, sealiha, lambaliha, suitsuvorsti ja räimetäidisega  quiched. Küpsetame ka erinevaid muid plaadipirukaid.

quiche 2

quiche

Magusad saiakesed

Valmistame rohke või ja täidisega saiakesi. Praegu on meie nimekirjas: kaneelisai, suhkrukingel, moonisai, jõhvikakeerd, kuid soovikorral teeme ka muid saiakesi. Tooted on kahes suuruses 50g või 70g.

suhkrukringel

kaneelisai

 

Küpsised

Valmistame 12 erinevat sorti küpsiseid

juustukpsispeekonikpsis

kaneelikpsis 2kaneelikpsis

mandlikpsis 2krbe kaerahelbe phkli kpsis

mandlikpsis 3mslikpsisokolaadikpsisokolaadi vikpsis

sdamekpsis

NIMEKIRI ON TÄIENDAMISEL!!!