Toitlustusteeninduse tellimisel on ürituse korraldamise juures mängida väga tähtis roll. Enne, kui asute toitlustust tellima soovitame kirja panna mõned olulised kriteeriumid.

  • Millist toitu soovite – kas hiinapärast, soomepärast või hoopiski midagi ameerikaliku. On oluline, et menüü valik sobiks Teie ürituse sisu ja ka külaliste maitsemeelega.
  • Kus pidu toimub, kas õues, lossis või konverentsisaalis.
  • Kui pikaks eeldatavasti Teie üritus kujuneb, sellest sõltub suuresti toidu kogus, mida ühe inimese kohta peaks arvestama.
  • Kas soovite toekat kõhutäit või pigem midagi hamba alla.
  • Kui palju on sööjaid.

Anna Edasi kohvik ei paku näidismenüüsid, püüame igale kliendile teha personaalse pakkumise just eeltoodut arvesse võttes. Parima tulemuse oleme saavutanud asju silmast silma arutades nii on võimalik Teie soove lausa silmist lugeda. Pärast esmase informatsiooni saamist teeme Teile pakkumise, mida saame üheskoos täiendada ning vastavalt tekkinud mõtetele korrigeerida.

Pakkumise saamiseks täitke ära hinnapäringu vorm, leppige kokkusaamine meie kohviku perenaisega: 558 1311 või projektijuhiga: 514 6920 või kirjutage meile e-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.