Anna Edasi pakub ka catering teenust ehk peoteenindust nii Tartus kui mujal Eestis. Oleme toitlustanud lugematul hulgal erinevaid sündmusi nii Vanaema juures metsas, kui pidulikumas õhkkonnas. Meil on olnud au olla toitlustajaks sündmustel kus on osalejaid kuni 400, kui ka väiksematel täisteenindusega mitmekäigulistel õhtusöökidel. Rääkimata sellest, et oleme toitlustanud väga erinevas stiilis pulmi kui ka sünnipäevi.

2011 aastal olime Hiiu Folgi peatoitlustaja ning kolm aastat pidasime pisikest nädalakohvikut TARTUFFil.  2011 aasta sügisel, kodanikupäeval, külastas meie kohivkut vabariigi president oma kaaskonnaga külalisteks Tartu aktiivsemad kodanikuühendused.

2015. aastal toitlustasime mitmeid suuremaid sündmusi,näiteks Agroforumil pakkusime Läänemeremaade suupisteid, mis oli meie meeskonnle väga toredaks väljakutseks. Väga tore oli ka kahepäevane konverents Tartu Ülikooli peahoones, kus osales kokku 220 inimest. 

2015. aastal külastas meie kohvikut ligi 25 000 inimest ning väljaspool toitlustatavaid oli samuti lugematul hulgal.

Meilt saate täisteenuse, nii soolase kui ka magusa suupoolise kui ka kogu vajaliku inventari alates teelusikast kuni pukklauani. Seitsme tegutsemisaasta jooksul oleme valmistanud toitu väga erinevas valikus, suppe, praade (sealihast, veiselihast, kana ja pardilihast, erinevatest kaladest, viimastel aegadel oleme palju kasutanud ka lambaliha) Suupisteid ja pirukaid on samuti meie valikus väga suurel hulgal ja kuna iga kliendi soovid on erinevad siis saame koostada menüü, mis vastab Teie ootustele. Suuremate sündmuste puhul eeldame, et Teil on aega kohtumiseks ja üheskoos menüü ja muu korraldusliku  poole arutamiseks.

Meie ettevõte ei paku odavaimat hinda. Kuna kasutame kvaliteetset toorainet ja maksame makse siis on paratamatu, et tuleb arvestada asjaoluga, et meie hind ei ole odavaim, kuid paljude klientide arvates on meie hinna ja kvaliteedi suhe paigas. Austame ennast ja oma tööd!

Me ei ole parimad, kuid me anname endast parima, et Teie korraldatav sündmus saaks toitlustatud parimal võimalikul viisil. Teeme oma tööd südamega!

Senini on meil läinud hästi ja paljudes paikades oleme olnud juba mitmel korral. Lisaks heale toidule pakume Teile ka sõbralikku teenindust. Suudame katta piduliku laua, kui ka lauavirna. Meie eriliseks kireks on loomingulisus, igast olukorrast on väljapääs ja igale soovile leidub lahendus.

Pakkumise saamiseks kirjuta meile või helista Silverile. Kuna oleme pereettevõte ja toimetusi on palju siis vastame kirjadele 3-5 tööpäeva jooksul. 

Kohtumisteni!

Anna Edasi pererahvas